Skopiuj link

31. FKŻ | Afterparty w HEVRE

24.06.2022 - 21:00 / HEVRE, ul. Meiselsa 18

Feeria to kolektyw djski, który tworzą Człowiek Bakłażan i Dj Falafel. Na swoich imprezach prezentują muzykę taneczną o wyraźnie etnicznym zabarwieniu – orientalne downtempo, arabskie disco czy afrykańskie house’y:

Człowiek Bakłażan – dj rezydujący w Krakowie. Można go posłuchać w kameralnych krakowskich piwnicach takich jak Alchemia czy Święta Krowa. Miał okazję dzielić scenę z gwiazdami muzyki house i techno bardzo dużego kalibru, takimi jak DJ Hell, I Hate Models, Mall Grab, czy Remco Beekwilder.
Niezależnie co aktualnie gra, miksuje cierpliwie i spójnie, nie znosi efekciarstwa w jego setach najważniejszy jest flow, a muzyka musi „płynąć”. Ostatnio mocno eksperymentuje z wolniejszymi, etnicznymi klimatami.
Dj Falafel – znany także jako Kfjatek, to krakowski DJ i promotor, kolekcjoner czarnych płyt, współpracujący z wieloma kultowych miejsc oraz autor ambitnych audycji radiowych i cykli imprez. Pod nowym pseudonimem promuje nieeuropocentryczne brzmienia, skupiając się przede wszystkim na dźwiękach Bliskiego Wschodu, kontynentu afrykańskiego, czy Ameryki Południowej.

WSTĘP WOLNY

Wydarzenie towarzyszące, organizator: HEVRE

WSTĘP
WOLNY