Skopiuj link

31. FKŻ – kalendarium wydarzeń i bilety

31. Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie już wkrótce! Już dzisiaj możecie zobaczyć kalendarium wydarzeń oraz zakupić bilety na koncerty w synagodze Tempel. Do zobaczenia na Kazimierzu!

Mamy nadzieję, że już za kilka tygodni spotkamy się na krakowskim Kazimierzu podczas 31. edycji największego na świecie festiwalu prezentującego współczesną kulturę żydowską. Na naszej ogólnej stronie możecie znaleźć uproszczone kalendarium wydarzeń – które wciąż uzupełniamy! A na tej stronie znajduje się program z opisami wszystkich wydarzeń.

Mamy nadzieję, że pomimo braku niektórych Waszych ulubionych wydarzeń, ten program przyniesie Wam dużo radości i pozwoli doświadczyć, jak różnorodna, bogata i inspirująca jest współczesna kultura Żydów z całej diaspory i z Izraela.

Możecie już również kupować bilety na koncerty w synagodze Tempel – zapraszamy do naszego sklepu z biletami. Bilety oraz bezpłatne wejściówki na inne wydarzenia pojawią się w naszym sklepiku dwa tygodnie przed festiwalem. Poinformujemy Was o tym na naszej stronie, ale też w newsletterze. Jeżeli więc chcecie być na bieżąco z informacjami – zapiszcie się na nasz newsletter na dole strony. Nie spamujemy – wysyłamy tylko ważne i aktualne informacje.

Do zobaczenia na Kazimierzu!